REKLAMA

PODKARPACIE. Śmiertelne potrącenie 55-latka! Pieszy miał ponad 3 promile

REGION. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek w Ostrowach Tuszowskich. Kierujący oplem potrącił mężczyznę, który wszedł na jezdnię. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Jego życia nie udało się uratować.

303-203505

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19:30 w Ostrowach Tuszowskich na drodze relacji Przyłęk – Komorów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca opla astry, 58-letni mieszkaniec gminy Cmolas, jadąc w kierunku Komorowa, potracił pieszego.

Potrącony mężczyzna prawdopodobnie zatoczył się z chodnika wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku zdarzenia pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Pomimo udzielonej pomocy, 55-letni mieszkaniec gminy Cmolas zmarł.

Wykonane w szpitalu badanie stanu trzeźwości wykazało, że pieszy był nietrzeźwy, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

Źródło: Podkarpacka Policja

07-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-smiertelne-potracenie-55-latka-pieszy-mial-ponad-3-promile-2343-00r2kc