REKLAMA

PODKARPACIE. Rekordowe zainteresowanie pracą w Służbie Celno-Skarbowej

RZESZÓW, REGION / PODKARPACIE. Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wolnych etatów do Służby Celno-Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. To dobre informacje dla kandydatów, którzy odpowiedzieli na informacje o postępowaniach kwalifikacyjnych ogłoszone w lipcu br.

Przechwytywanie2_13
Foto: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Trwają prace rekrutacyjne dotyczące ogłoszonych postępowań kwalifikacyjnych do Służby Celno-Skarbowej w Korczowej, Medyce, Krościenku, Przemyślu , Krośnie i Rzeszowie. Na te ogłoszenia, które dotyczyły łącznie 17 etatów wpłynęło ponad 760 ofert.

Dzięki zwiększonej liczbie wolnych etatów mundurowych w strukturach podkarpackiej KAS, więcej osób, które złożyły podania w ramach tych naborów ma szansę założyć mundur funkcjonariusza. Teraz na kandydatów czeka aż 42 wolne miejsca, ponieważ liczba etatów zwiększyła się o kolejnych 25 wolnych miejsc – informuje mł. asp. Edyta Chabowska, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Przechwytywanie_76

Foto: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Najwięcej z  dodatkowych miejsc (zwiększenie z 15 do 30) dotyczy pełnienia służby w Korczowej, Medyce, Krościenku i Przemyślu. O 5 etatów więcej czeka także na kandydatów do służby zarówno w Krośnie, jak i Rzeszowie.

Praca w mundurowych strukturach Krajowej Administracji Skarbowej w województwie podkarpackim od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Niezależnie od powyższych ogłoszeń, obecnie trwają prace finalizujące poprzednie nabory dotyczące łącznie 90 etatów. Do służby trafili już pierwsi nowo mianowani funkcjonariusze – dodaje rzecznik IAS w Rzeszowie.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

20-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-rekordowe-zainteresowanie-praca-w-sluzbie-celno-skarbowej-8905-00r2kc