REKLAMA

PODKARPACIE. Potrącenie 5-latki! Z obrażeniami trafiła do szpitala w Rzeszowie

NOWOSIELCE, POWIAT PRZEWORSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę, w miejscowości Nowosielce. W zdarzeniu ucierpiało 5-letnie dziecko, które wbiegło na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód marki Volkswagen Golf. Ranna dziewczynka została przetransportowana do rzeszowskiego szpitala.

DyZGtxQXQAAAqN8_1

Foto: Podkarpacka Policja

W środę 12 maja po godzinie 16:00 w miejscowości Nowosielce doszło do potrącenia 5-letniego dziecka.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziewczynka wbiegła na drogę, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Volkswagen Golf, którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.

Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala w Rzeszowie. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Funkcjonariusze na miejscu wykonali dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków, co pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

Policja apeluje do rodziców i wszystkich osób opiekujących się dziećmi o zwracanie na nie szczególnej uwagi. Czasem chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęścia i mieć tragiczne skutki. Bardzo ważne jest tłumaczenie dzieciom zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, aby w przyszłości uniknąć takich skrajnie niebezpiecznych sytuacji.

 

Źródło: KPP Przeworsk

 

13-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.