REKLAMA

PODKARPACIE. Potrącenie 12-letniego rowerzysty. LPR zabrało go do szpitala w Rzeszowie (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. 12-letni rowerzysta ucierpiał w wyniku potrącenia przez skodę na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Poszkodowany śmigłowcem został przetransportowany do specjalistycznego szpitala w Rzeszowie. Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

303-225656

 

We wtorek 29 czerwca około godziny 14:00 na ulicy Lwowskiej w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 12-letniego rowerzysty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni kierujący skodą, jadąc w kierunku ul. Bieszczadzkiej, potrącił przejeżdżającego przez przejście dla pieszych chłopca.

 

Poszkodowany rowerzysta wymagał specjalistycznej pomocy medycznej. Na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego chłopiec został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Kierujący skodą był trzeźwy.

Pracujący na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili szczegółową dokumentację fotograficzną, w celu ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

303-225655

303-225657

 

KMP Krosno

 

01-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)