REKLAMA

PODKARPACIE. Policjanci szukali skradzionego roweru, znaleźli marihuanę (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci z Niska i funkcjonariusze służby celno-skarbowej z Rzeszowa ujawnili uprawę konopi indyjskich na terenie jednej z posesji w gminie Ulanów. Przeszukanie było związane z kradzieżą roweru. Jednośladu nie odnaleziono, ale w ogródku 29-latka funkcjonariusze znaleźli sadzonki marihuany.

303-208589
Foto: Podkarpacka Policja

We wtorek po godzinie 7:00, niżański policjant wspólnie z funkcjonariuszem służby celno-skarbowej z Rzeszowa i psem do wykrywania narkotyków weszli na teren jednej z posesji w gminie Ulanów. Na tej posesji miał przebywać mężczyzna, który mógł mieć związek z kradzieżą roweru.

Jednośladu na posesji nie było, jednak w trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili  nielegalną uprawę konopi indyjskich. Wzdłuż ogrodzenia posesji, rosło 8 krzaków marihuany, a obok w plastikowej skrzynce były jeszcze 2 sadzonki. Pies do wykrywania narkotyków pochwycił jeszcze jeden trop. Ścięty i poporcjowany susz leżał w słoiku obok budynku gospodarczego. Wstępna próba wykazała, że jest to marihuana.

Policjanci ścięli i zabezpieczyli krzewy do ekspertyzy w celu stwierdzenia zawartości substancji zakazanych. 29-letni mężczyzna w trakcie przesłuchania przyznał się do zakupu nasion marihuany i uprawy roślin na własny użytek. W sprawie trwają dalsze czynności.

Źródło: Podkarpacka Policja


13-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-policjanci-szukali-skradzionego-roweru-znalezli-marihuane-foto-1967-00r2kc