REKLAMA

PODKARPACIE. Piękny widok na Tatry o poranku! (ZDJĘCIA)

REGION. W sobotni poranek (8 lutego br.) Witold Ochał uchwycił piękny widok na Tatry ze Szkodnej w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Zobaczcie zdjęcia.

2020-02-08-02

Foto: Witold Ochał / materiały nadesłane

W sobotę nad ranem Witold Ochał zrobił zdjęcia Tatry ze Szkodnej w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Fotograf trafił na wyjątkowo dobre warunki do obserwowania największego masywu górskiego w Polsce.

Było przed siódmą. Wróciłem w porannego pleneru. Porozbierałem się z pięciu warstw ubrań, bo było zimno jak nie wiem. Zasiadłem do przeglądania zdjęć, a tu wiadomość od kolegi, że może być widać. Szybki rzut oka na kamerkę w Brzance i w pięć minut siedziałem z powrotem w samochodzie, a dziesięć później byłem na punkcie widokowym. Do końca nie wierzyłem w tą super widoczność, bo nade mną wisiały chmury. Na miejscu dosłownie oniemiałem. Sami zobaczcie dlaczego – opisuje na swoim blogu autor tych niesamowitych ujęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


08-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-piekny-widok-na-tatry-o-poranku-zdjecia-3993-00r2kc