REKLAMA

PODKARPACIE. Piękna tęcza w obiektywie Witolda Ochała! (ZDJĘCIA)

REGION. W sobotę (13 czerwca br.) Witold Ochał uchwycił malowniczą tęczę w Podlasku, w okolicach Sędziszowa Małopolskiego. Zobaczcie zdjęcia.

2020-06-13-06

Foto: Witold Ochał / materiały nadesłane

W niedzielny wieczór Witold Ochał wykonał zdjęcia przedstawiające tęczę w okolicach Sędziszowa Małopolskiego. Ukazała się ona po opadach w miejscowości Podlasek.

– Grzmiało, było malownicze kowadło, ale tylko popadało, bo komórka burzowa wygasła, zanim dotarła do mnie. Jeszcze padało, kiedy na niebie pojawiła się intensywna podwójna tęcza, ale czego się nie robi dla ciekawych ujęć. Jedna fotka powstała z samochodu, a pozostałe zrobiłem klucząc między kroplami deszczu. Niestety nie zmieściła się cała w obiektywie, a nie było czasu na robienie panoramy… – opisuje na swoim blogu autor tych niesamowitych ujęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


13-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-piekna-tecza-w-obiektywie-witolda-ochala-zdjecia-6516-00r2kc