REKLAMA

PODKARPACIE. Mały Oluś potrzebuje pomocy! Ratunkiem kosztowna operacja

PODKARPACIE. 6-miesięczny Oluś Misiak z miejscowości Młodów w powiecie lubaczowskim urodził się z wadą kończyn dolnych – wrodzonym brakiem kości strzałkowych. Rodzice chłopczyka walczą o to, by mógł on stanąć w przyszłości na nóżkach. Trwa internetowa zbiórka pieniędzy, zweryfikowana przez Fundację Siepomaga. Środki potrzebne są na operację, która kosztuje prawie pół miliona złotych.

big_610b3111-f464-4148-ae1d-1510ceed13de Foto: archiwum rodziny

Dzień przyjścia na świat Olusia zapamiętam na zawsze. To jednocześnie najpiękniejszy, ale też jeden z najtrudniejszych dni w moim życiu. Kiedy spojrzałam na synka z ulgą zobaczyłam, że kolanka i stopy są na swoim miejscu. Niestety, to jedyna dobra informacja. Kolejną była diagnoza obustronna hemimelia kości strzałkowych – choroba niezwykle skomplikowana, której leczenie w Polsce wiąże się z dużym ryzykiem – mówi mama 6-miesięcznego Olusia, Joanna Misiak.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Szansą na to, by chłopczyk mógł stanąć na nóżkach i korzystać w pełni z życia jest operacja, jaką deklaruje się wykonać Paley European Institute. Niestety, jest to koszt prawie pół miliona złotych, co przerasta możliwości finansowe rodziny Olusia.

Musimy im zaufać, bo są dla nas jedyną nadzieją na ratowanie nóżek Olka, na to, że mój synek postawi pierwszy krok. Operacja to ogromne obciążenie dla małego organizmu, a dla nas olbrzymie wyzwanie finansowe, bo kosztorys operacji to prawie pół miliona złotych! Ogromna kwota, którą musimy zapłacić za sprawność naszego synka – przekazują rodzice chłopczyka.

Wiemy, że sami nie mamy szans na zdobycie takich środków. To przerażające, bo naszemu dziecku chcielibyśmy zapewnić wszystko, co najlepsze… Potrzebujemy pomocy i wsparcia! Potrzebujemy ciebie i armii dobrych ludzi, którzy pomogą nam stanąć do walki z chorobą Olka! Tylko w ten sposób możemy dać mu przyszłość bez barier i ograniczeń. Wspólnie możemy stworzyć Olusiowi możliwość odzyskania tego, co odebrała choroba. Dla nas nie ma nic cenniejszego – proszą o pomoc rodzice Olusia.

 

  • ZBIÓRKA DOSTĘPNA TUTAJ

Zbiórkę można też wspierać, biorąc udział w licytacjach prowadzonych w grupie: Licytacje dla Olusia Misiaka

 

Źródło: mat. nadesłane, siepomaga.pl

 

02-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.