REKLAMA

PODKARPACIE. Malownicza konwekcja w obiektywie Witolda Ochała! (ZDJĘCIA)

REGION. We wtorek (18 lutego br.) Witold Ochał uchwycił malowniczą konwekcję w okolicach Sędziszowa Małopolskiego. Zobaczcie zdjęcia.

2020-02-18-03

Foto: Witold Ochał / materiały nadesłane

We wtorkowe popołudnie Witold Ochał uchwycił piękne zjawisko. W okolicach Sędziszowa Małopolskiego fotograf trafił na wyjątkową chmurę szelfową, która dodatkowo była oświetlona zachodzącym słońcem i tęczą.

– Ale że w lutym? Takie widoki? Jak dla mnie szok i niedowierzanie. Ale po kolei. Synoptycy prognozowali na dzisiaj liczne komórki konwekcyjne, więc tak na prawdę po cichu liczyłem na takie widoki. Dotarłem po pracy do domu, przebrałem się, zabrałem aparat i ruszyłem w teren. Kiedy po drodze zobaczyłem co się dzieje na niebie, wiedziałem, że to będzie piękne. Nie myliłem się. Potężna chmura podświetlona zachodzącym słońcem i do tego tęcza. Bajka – opisuje na swoim blogu autor tych niesamowitych ujęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


18-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-malownicza-konwekcja-w-obiektywie-witolda-ochala-zdjecia-9440-00r2kc