REKLAMA

PODKARPACIE. Krok od tragedii! Golf wyjechał na czołówkę! (WIDEO)

|

PODKARPACIE. Krok od tragedii! Golf wyjechał na czołówkę! (WIDEO)

PODKARPACIE. Na Facebooku Piraci Drogowi – piracidrogowi.pl umieszczono materiał wideo z niebezpiecznej sytuacji, do której doszło na drodze krajowej numer 28 w okolicach Jasła. Kierowca volkswagena golfa wykonał niebezpieczny manewr wyprzedzania.

Przechwytywanie_93
Foto: Piraci Drogowi – piracidrogowi.pl / Facebook

Fajnie, że nie udało Ci się nikogo zabić! Jechało ze mną małe dziecko idioto. Chce pozdrowić kierowcę golfa RJS CU**. Bardzo dobrze zapamiętałem Twoją rejestrację – napisał autor nagrania, cytowany przez stronę piracidrogowi.pl.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 14 grudnia br. około godziny 14:40, na drodze krajowej numer 28 przed Jasłem od strony Warzyc.

Na nagraniu srebrny golf wyprzedza nagrywającego, unikając w ostatniej chwili zderzenia czołowego na przeciwległym pasie. Nagranie jest przykładem na to, że mniej nerwów i kilka minut dłuższa trasa może w wielu przypadkach uratować życie. Tu na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

Źródło: Piraci Drogowi – piracidrogowi.pl / Facebook

19-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-krok-od-tragedii-golf-wyjechal-na-czolowke-wideo-1722-00r2kc