REKLAMA

PODKARPACIE. Kradła odzież. Zatrzymał ją właściciel sklepu

KOLBUSZOWA / PODKARPACIE. Zarzuty kradzieży usłyszała we wtorek 54-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego. Kobieta została rozpoznana i ujęta przez właściciela sklepu, którego okradła kilka miesięcy wcześniej. Podczas przeszukania policjanci znaleźli u niej kolejną skradzioną odzież.

clothing-3301740_1280,ooOAqamgpHGXr7yLZJI

Foto: pixabay.com

We wtorek przed południem dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o ujęciu sprawczyni kradzieży. Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy placu Wolności w Kolbuszowej. Z przekazanych informacji wynikało, że właściciel sklepu rozpoznał kobietę, która w sierpniu ukradła w jego sklepie odzież wartości 180 złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się tą sprawą ustalili, że ta sama kobieta w podobnym czasie okradła jeszcze sklep odzieżowy przy ulicy Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Straty wyceniono na kwotę ponad 200 złotych. Funkcjonariusze jeszcze w sierpniu ustalili jej dane, jednak 54-latka wyjechała za granicę.

Kiedy we wtorek kobieta ponownie pojawiła się w sklepie przy placu Wolności, została rozpoznana przez okradzionego w sierpniu właściciela. Mężczyzna zamknął sklep i wezwał policję. Funkcjonariusze doprowadzili 54-latkę do komendy. Podczas przeszukania okazało się, że również i tym razem dopuściła się kradzieży. Pod kurtką miała ubraną na siebie skradzioną odzież wartości 300 złotych.

Kolbuszowscy policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń przedstawili 54-latce zarzuty kilkukrotnej kradzieży. Jej sprawą zajmie się teraz sąd.

Źródło: Podkarpacka Policja

03-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-kradla-odziez-zatrzymal-ja-wlasciciel-sklepu-2685-00r2kc