REKLAMA

PODKARPACIE. Groźny wypadek na krajówce! Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

WYŻNE, POWIAT STRZYŻOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku na drodze krajowej nr 19. Doszło tam do zderzenia ciężarowego dafa z oplem corsą. Dwie osoby, które podróżowały osobówką trafiły do szpitala.

303-228345

 

Przed godziną 9:00 dyżurny strzyżowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Wyżnem. Na drodze krajowej nr 19, zderzyły się ciągnik siodłowy z naczepą, kierowany przez obywatela Białorusi oraz opel corsa, którym podróżowały dwie osoby z powiatu rzeszowskiego.

Kierowca opla, 64-letni mężczyzna jadąc w kierunku Barwinka, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Siła zderzenia była tak duża, że samochód osobowy został odrzucony poza jezdnię.

 

Na skutek zdarzenia, obrażenia odnieśli kierowca i pasażerka opla. Zostali oni przetransportowani do szpitala.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Od kierowcy osobówki, została pobrana krew do badań.

 

W miejscu wypadku przez kilka godzin występowały utrudnienia, droga była całkowicie zablokowana, później wprowadzono ruch wahadłowy. Dalszym wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie pod nadzorem prokuratora.

303-228343

303-228342

303-228344

KPP Strzyżów

 

23-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)