REKLAMA

PODKARPACIE. Europosłanka Łukacijewska rozdaje mieszkańcom darmowe maseczki ochronne

PODKARPACIE. Od czwartku 16 kwietnia zakrywanie nosa i ust w miejscach publicznych będzie obowiązkowe. Europosłanka Elżbieta Łukacijewska postanowiła zorganizować akcję wysyłania mieszkańcom Podkarpacia maseczek ochronnych.

koronawirus-covid-19-maseczki-1024x576

Foto: pixabay.com

Elżbieta Łukacijewska zorganizowała akcję o nazwie “Koperty z maskami, nie z wyborczymi kartami”. Podkarpacka europosłanka zakupiła maseczki ochronne, które będzie wysyłała za darmo do mieszkańców regionu.

Od następnego czwartku obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa. Martwisz się, jak wyjść z domu, gdzie zamówić maseczkę? Napisz lub zadzwoń! Śmiało. Wyślę Ci ją za darmo. Na Podkarpaciu ruszam z akcją KOPERTY Z MASKAMI NIE Z WYBORCZYMI KARTAMI!? W Czechach, od rządu dostanie je każdy obywatel. Polski rząd ma inny priorytet – wybory. Ich koszt to ok 1 mld zł. Spokojnie wystarczyłoby na zakup maseczek dla wszystkich obywateli, szpitali, DPS-ów – twierdzi Elżbieta Łukacijewska.

Dlatego nie czekam z założonymi rękami?? Na początek zakupiłam 1000 sztuk maseczek dwuwarstwowych, wielokrotnego użytku. Będziemy je wysyłać do mieszkańców Podkarpacia, którzy się do nas zgłoszą – dodaje europosłanka PO.

By otrzymać maseczkę, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: paulina@lukacijewska.pl. Informacje związane z akcją można także uzyskać pod numerem telefonu: (13) 464 68 50.

Źródło: Elżbieta Łukacijewska / Facebook

10-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-europoslanka-lukacijewska-rozdaje-mieszkancom-darmowe-maseczki-6737-00r2kc