REKLAMA

PODKARPACIE. Dwie osoby zarażone koronawirusem WYZDROWIAŁY!

PODKARPACIE. Dobre informacje ze szpitala w Łańcucie. Dwie osoby, które były zakażone koronawirusem w regionie, wyzdrowiały.

156924_r0_940

Foto: pixabay.com

Nareszcie mam do przekazania bardzo dobrą wiadomość ! mamy dwie osoby, które wyzdrowiały ! To kobieta i mężczyzna, którzy przebywali w szpitalu w Łańcucie. Szczegóły poda szpital o godz. 15.00, gdzie wypowie się profesor Andrzej Cieśla – poinformowała Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego.

W województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono łącznie 44 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Pod nadzorem pozostaje 7731 osób, dla 9050 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej. Aktualnie hospitalizowanych jest 65 osóbOdnotowano 1 zgon (15 marca br.).

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1591 testów. 

Źródło: Małgorzata Waksmundzka-Szarek / rzecznik prasowy ​wojewody podkarpackiego

26-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-dwie-osoby-zarazone-koronawirusem-wyzdrowialy-3560-00r2kc