REKLAMA

PODKARPACIE. Auto uderzyło w szarżującego motocyklistę! Nagranie z wideorejestratora (VIDEO)

PODKARPACIE. W Miejscu Piastowym w okolicach Krosna doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. Siła uderzenia była tak ogromna, że kierujący jednośladem wyleciał w powietrze i wylądował na poboczu. Nagranie ze zdarzenia opublikowano w serwisie YouTube na kanale STOP CHAM.

Przechwytywanie1_19
Foto: YouTube / kanał: STOP CHAM

 

Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie (9 lipca). Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci. Widać na nim, jak trzy motocykle wyprzedzają osobówkę i rozpędzają się.

Pierwszy z motocyklistów jechał na jednym kole, gdy nagle z drogi podporządkowanej wyjechał samochód, który wymusił pierwszeństwo.

 

Auto uderzyło w motocykl z taką siłą, że kierujący jednośladem wyleciał w powietrze i wylądował w rowie. Motor rozpadł się na wiele kawałków, które siła uderzenia rozrzuciła na całej jezdni.

Po zdarzeniu motocyklista reagował na bodźce oraz sprawiał wrażenie że nic mu nie jest. Do momentu przyjazdu ambulansu leżał na poboczu. Później przez ok. 30 min przebywał w ambulansie – czytamy w opisie nagrania wideo.

Jak przekazał portal Krosno112.pl, rannemu motocykliście pomocy udzielili medycy SPPR Krosno oraz strażacy z OSP KSRG Miejsce Piastowe oraz JRG Krosno. Mężczyzna trafił do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

 

Źródło: YouTube / kanał: STOP CHAM, Krosno112.pl

 

15-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)