REKLAMA

PODKARPACIE. Andrzej Duda na weselu. “Wpadł z życzeniami” w odpowiedzi na Tweeta! (FOTO, WIDEO)

|

PODKARPACIE. Andrzej Duda na weselu. “Wpadł z życzeniami” w odpowiedzi na Tweeta! (FOTO, WIDEO)

WRZAWY / PODKARPACIE. Andrzej Duda w trakcie wizyty na Podkarpaciu był niespodziewanym gościem na weselu we Wrzawach. Prezydent przyjął zaproszenie, jakie otrzymał za pośrednictwem Twittera. Sobota 6 czerwca to pierwszy dzień, w którym mogą być organizowane większe wesela.

103371532_3627967467220134_5171855742355674151_o
Foto: Andrzej Duda / Facebook

Pasjonat piłki nożnej, Szymon Nawrocki z miejscowości Wrzawy na Podkarpaciu, brał w sobotę ślub. W okolicach Wrzaw Andrzej Duda sprawdzał stan prac przy budowie wałów przeciwpowodziowych na rzece San. Pan młody postanowił wykorzystać tę sytuację i w groteskowy sposób “zaprosił” urzędującego prezydenta na swoje wesele.

Wzięliśmy ślub! Panie Andrzej Duda, podobno jest Pan we Wrzawach. Skoro już Pan zablokował drogę, to może Pan wpadnie z życzeniami? – napisał na swoim Twitterze Szymon Nawrocki.

Ku wielkiemu zdziwieniu młodej pary, Andrzej Duda skorzystał z tego zaproszenia. W mediach społecznościowych prezydenta można obejrzeć wideo oraz zdjęcia z tego spotkania.

Dziękuję za zaproszenie. Wpadłem i złożyłem życzenia osobiście. Sto lat Młodej Parze! Jeszcze raz proszę przyjąć serdeczne pozdrowienia i życzenia od całej Załogi Dudabusa. Udanego wesela! – życzył młodej parze prezydent.

Sobota 6 czerwca to pierwszy dzień, w którym mogą być organizowane większe wesela. Pozwalają na to przepisy, które są związane z “luzowaniem” obostrzeń.

 

 

Źródło: Szymon Nawrocki / Twitter, Andrzej Duda / Twitter, Facebook

06-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-andrzej-duda-na-weselu-wpadl-z-zyczeniami-w-odpowiedzi-na-tweeta-foto-wideo-5957-00r2kc