REKLAMA

PODKARPACIE. 64-latek zranił nożem znajomego i uciekł

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 64-latkowi zatrzymanemu w środę przez jarosławskich policjantów. Mężczyzna w czasie kłótni w jednym z mieszkań na terenie Jarosławia zranił nożem znajomego 38-latka, a następnie uciekł z miejsca. Chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez dzielnicowych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na okres 3 miesięcy.

kajdanki-342851

Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

 

W środę dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że podczas awantury mężczyzna został zraniony nożem.

Jak wynikało ze wstępnych ustaleń mundurowych, w jednym z mieszkań w Jarosławiu, pomiędzy dwoma mężczyznami doszło kłótni, w trakcie, której starszy z nich zaatakował 38-latka i zranił go nożem. Następnie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala.

 

Policjanci szybko ustalili kim jest mężczyzna podejrzewany o to przestępstwo. Dzielnicowi zatrzymali go chwilę po zdarzeniu, w mieszkaniu jego znajomego.

Zatrzymany, 64-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego został przewieziony do komendy.

Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także uszkodzenia ciała 38-latka. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące.

Mieszkańcowi powiatu tarnowskiego grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

KPP Jarosław

 

09-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-64-latek-zranil-nozem-znajomego-i-uciekl-8704-00r2kc