REKLAMA

PODKARPACIE. 63-latek zginął w pożarze domu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu jednorodzinnego, w miejscowości Czarna Sędziszowska. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 63-letni właściciel mieszkania, a do szpitala trafił 60-letni lokator. Postępowanie pod nadzorem prokuratora prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Do tragicznego w skutkach pożaru, w wyniku którego śmierć poniósł 63-letni mężczyzna, doszło wczoraj w miejscowości Czarna Sędziszowska.

Służby zostały powiadomione o wybuchu pożaru przed godz. 14. W budynku znajdowało się wtedy dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 60-latek lokator domu, opuścił budynek o własnych siłach. Niestety w czasie akcji gaśniczej strażacy odnaleźli ciało właściciela mieszkania.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni śledczy. Zostały wykonane oględziny miejsca zdarzenia, co pozwoli ustalić okoliczności, w jakich doszło do pożaru.

źródło: KPP Ropczyce

13-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-63-latek-zginal-w-pozarze-domu-zdjecia-1493