REKLAMA

PODKARPACIE. 54-latek postrzelił psa. Tłumaczył, że chciał go wypłoszyć

STALOWA WOLA, ZALESZANY / PODKARPACIE. Stalowowolscy policjanci zatrzymali podejrzanego o postrzelenie psa z wiatrówki. O dalszym losie 54-letniego mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Za popełnienie tego przestępstwa ustawodawca przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

0009BSWNWAL62TYC-C123-F4
Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

W sobotę dyżurny ze Stalowej Woli otrzymał zgłoszenie o postrzeleniu psa. Do tego zdarzenia doszło na terenie jednej z posesji w gminie Zaleszany. Na miejsce pojechali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie. Mundurowi zatrzymali 54-latka podejrzewanego o postrzelenie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec gminy Zaleszany został przesłuchany i usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Tłumaczył, że chciał tylko przestraszyć psa, który często przychodzi na teren jego posesji.

Decyzją prokuratora mężczyznę został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

16-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-54-latek-postrzelil-psa-tlumaczyl-ze-chcial-go-wyploszyc-5250-00r2kc