REKLAMA

PODKARPACIE. 39-latek z Izdebek skazany za współżycie z nieletnimi córkami!

PODKARPACIE. W czwartek sąd w Brzozowie skazał na 9 lat Krzysztofa S. 39-latek obcował płciowo ze swoimi trzema córkami.

pixabay_3

Foto: pixabay.com / grafika poglądowa

9 lat więzienia, sądowy zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi córkami, to wyrok, jaki w czwartek 8 października w Brzozowie usłyszał 39-letni Krzysztof S. z Izdebek.

Sprawa molestowania dzieci wyszła na jaw, kiedy jesienią 2018 roku zaginął najstarszy syn rodziny S. Po odnalezieniu 12-latka policjantki z miejscowej komendy podejrzewały, że 6-letnia siostra chłopca mogła być krzywdzona przez ojca.

Śledztwo przeniesiono do Lublina, gdzie mężczyzna został oskarżony o doprowadzenie trzech małoletnich córek (w wieku poniżej 15 lat życia) do tak zwanych innych czynności seksualnych. 39-latek miał się ich dopuszczać od kwietnia do listopada 2018 roku. Podczas śledztwa Krzysztof S. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Według biegłych psychiatrów i seksuologa, Krzysztof S. miał zdolność rozpoznania znaczenia swoich czynów.

Kara 9 lat więzienia ma być wykonywana w systemie terapeutycznym dla sprawców przestępstw na tle seksualnym. Krzysztof S. otrzymał zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi córkami osobiście, jak i poprzez telefony, czy listy – również po odbyciu kary. Nie może on zbliżać się do pokrzywdzonych na odległość mniejszą, niż 50 metrów, ponadto sąd nakazał mu wypłacenie po 10 tysięcy nawiązki dla każdej z dziewczynek.

Wyrok nie jest prawomocny.

Źródło: PAP, RMF FM

09-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-39-latek-z-izdebek-skazany-za-wspolzycie-z-nieletnimi-corkami-4964-00r2kc