REKLAMA

PODKARPACIE. 26-letnia Anna walczy o swoją sprawność. POTRZEBNA POMOC!

PODKARPACIE. Anna Malinowska z Krościenka Wyżnego od urodzenia zmaga się z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. Przeszła kilkanaście operacji i ciągle walczy o swoją sprawność. Obecnie potrzebuje wsparcia finansowego, by korzystać z kosztownej hipoterapii. W tym celu uruchomiono zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl.

N86A5533
Foto (2): mat. prywatne

Anna Malinowska mieszka w Krościenku Wyżnym. Od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. W kwietniu skończy 27 lat.

Anna codziennie walczy o jak najlepszą sprawność. Przeszła już kilkanaście operacji i jest poddawana ciągłej rehabilitacji. Obecnie potrzebuje pomocy finansowej, by móc uczęszczać na uwielbianą przez siebie formę rehabilitacji i przynoszącą efekty hipoterapię. W tym celu na portalu zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę pieniędzy.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Jestem po 12 operacjach. Moim głównym celem w życiu jest dążenie do jak najlepszej sprawności, dlatego rehabilituję się, gdzie tylko mogę, między innymi w Odrzechowej, gdzie uczęszczam na hipoterapię. Jest to rehabilitacja, którą kocham najbardziej, bo ona daje mi najwięcej radości i poprawia mają sprawność – mówi nam Anna Malinowska.

Dzięki regularnym zajęciom jest ona zdecydowanie lepsza, a efekty widać z miesiąca na miesiąc. Również dzięki kontaktowi z końmi mogę się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach – dodaje.

N86A5509

Obecnie 27-latka jest w trakcie zbierania funduszy na hipoterapię, ponieważ rehabilitacja i dojazdy są dla niej bardzo kosztowne.

Przy pomocy Stowarzyszenia Miłośników Koni Huculskich “Serce Hucuła” z siedzibą w Sieniawie, które działa od stycznia 2020 roku, została utworzona zbiórka pieniędzy. Annę Malinowską można wesprzeć poprzez portal zrzutka.pl.

Dzięki pomocy dobrych ludzi niektóre moje marzenia się spełniły. Liczę, że kolejni dobrzy ludzie wspomogą część mojej rehabilitacji – hipoterapii. Będę wdzięczna za każdą okazaną pomoc! – apeluje o wsparcie Anna.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

 

Źródło: mat. nadesłane

07-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-26-letnia-anna-walczy-o-swoja-sprawnosc-potrzebna-pomoc-6947-00r2kc