REKLAMA

PODKARPACIE. 26-letni Piotrek walczy o życie! Potrzebna pomoc

PODKARPACIE. 26-letni Piotr Żółtowski z Krzeczkowej w gminie Krasiczyn potrzebuje Waszej pomocy. Stwierdzono u niego zmiany nowotworowe w obu półkulach mózgu. Rodzina Piotra walczy o jego życie i prosi o wsparcie zbiórki pieniędzy na kosztowną operację w specjalistycznej klinice w Zurichu.

e0cac26e9451b4b8365cf88285bb59d8

Foto (2): materiały rodziny Piotra

Pilnie potrzebujemy pomocy dla Piotrka, który właśnie dostał straszliwą diagnozę. Rozległe zmiany nowotworowe w obu półkulach mózgu. Lekarze w Polsce załamują ręce, nie są w stanie pomóc – apeluje Wiktor Żółtowski, ojciec chorego Piotrka.

Jedyną nadzieją na ratunek dla Piotra Żółtowskiego jest operacja w specjalistycznej klinice w Zurichu, w Szwajcarii. Koszt operacji i wstępnego leczenia, to kwota około 400 tysięcy złotych.

Choć wspólnymi siłami udało nam się zebrać prawie połowę, to całości nie jesteśmy w stanie uzbierać w tak krótkim czasie. Wierzymy w Wasze dobre serca – mówi pełna nadziei rodzina Piotra.

Piotrek ma 26 lat, przez całe życie boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. Już jako dwulatek zaczął zmagać się z silną niewydolnością nerek. Nie przeżył prawdziwego dzieciństwa, spędził je samotnie w sali szpitalnej. Trzy przeszczepy nerki, cukrzyca, koślawość kolan, silna nadczynność tarczycy. Tak wiele spadło na jednego człowieka, który choć na co dzień jest pełen radości, doznał tak wiele cierpienia.

Do tej pory nie śmieliśmy prosić Was o pomoc, lecz zeszłe święta przyniosły nam straszliwą diagnozę śmierci. Złośliwy guz, który zajął całą głowę Piotrka. Postępuje tak szybko, że tracimy go z dnia na dzień! Błagamy więc o pomoc. Bez Waszej dobroci Piotrek odejdzie – prosi o wsparcie tata Piotra razem z całą rodziną.

 


  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Na rzecz Piotra można również oddać swój 1% podatku:

136969345_463195048015361_2309641862606812140_n

Źródło: mat. nadesłane

09-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-26-letni-piotrek-walczy-o-zycie-potrzebna-pomoc-8854-00r2kc