REKLAMA

PODKARPACIE. 18-latek zjechał do przydrożnego rowu i dachował (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, 18-latek kierujący volkswagenem otrzymał mandat w wysokości 3 tys. zł. Mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował, uszkadzając przepust drogowy oraz ogrodzenia dwóch posesji. Na szczęście kierujący nie doznał obrażeń.

303-247661

Bardzo niebezpiecznie wyglądało zdarzenie drogowe, do którego doszło w czwartek przed godz. 17 w Maleniskach. Interweniujący na miejscu policjanci jarosławskiej drogówki ustalili, że kierujący volkswagenem, 18-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Uszkodził także przepust drogowy oraz ogrodzenia dwóch posesji.

Na szczęście kierujący nie potrzebował pomocy medycznej. Przeprowadzone badanie wykazało, że był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji policjanci nałożyli na młodego kierowcę mandat karny w wysokości 3 tys. zł.

źródło: KPP Jarosław


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

27-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.