REKLAMA

PODKARPACIE. 15-letnia Karolina zmaga się z nowotworem złośliwym. Potrzebna pomoc!

PODKARPACIE. 15-letnia Karolina Frąc z Mielca zmaga się z z nowotworem złośliwym – kostnomięsakiem kości. W leczeniu Karoliny niezbędna jest chemia celowana w tabletkach, której nie refunduje Narodowy Fundusz Zdrowia. Na portalu Siepomaga.pl trwa internetowa zbiórka pieniędzy na rzecz 15-latki.

big_f924e5db-87ce-4c32-ac1b-cff2f190279a

 Foto: archiwum rodziny

To trwa już rok i tak koszmarnego czasu nie przeżyliśmy jeszcze nigdy. Emocji, bólu i strachu, które towarzyszą rodzicom dzieci walczących o życie z nowotworem złośliwym, nie da się opisać słowami. Sytuacja robi się jednak jeszcze bardziej dramatyczna, kiedy okazuje się, że ocalenie córeczki jest uzależniane od ogromnych pieniędzy, których nie mamy. Dlatego uruchomiliśmy zbiórkę – tłumaczy Agnieszka Frąc, mama Karoliny.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Wszystko zaczęło się od zwykłego bólu w nodze. Niestety, okazało się, że jest to nowotwór złośliwy – kostnomięsak kości. Karolina przeszła operację wszczepienia endoprotezy, poprzedziła ją chemioterapia, która później również była kontynuowana.

 

Dalsze leczenie chemią celowaną w tabletkach musi być nadal prowadzone. Nie jest ona jednak refundowana, a jej zakup wymaga dużych nakładów finansowych.

Karolina przeszła już tak długą drogę i wierzymy z całego serca, że jest to droga, na której końcu czeka zwycięstwo – pełne wyzdrowienie i zwyczajne, spokojne życie. Bez szpitali, chemii, wypadających garściami włosów. Nie możemy dopuścić do siebie myśli, że może się nie udać, dlatego prosimy, pomóż ratować naszą córkę! – apelują rodzice Karoliny.

 

  • ZBIÓRKA DOSTĘPNA TUTAJ

Zbiórkę można też wspierać, biorąc udział w licytacjach prowadzonych w GRUPIE na Facebooku.

 

 

Źródło: mat. nadesłane, siepomaga.pl

03-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-15-letnia-karolina-zmaga-sie-z-nowotworem-zlosliwym-potrzebna-pomoc-8980-00r2kc