REKLAMA

Pociąg relacji Przemyśl-Rzeszów obrzucony kamieniami i petardami przez nieletnich!

REGION. Pociąg relacji Przemyśl-Rzeszów został obrzucony petardami i kamieniami przez sześcioro nieletnich. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

_7611m_9ff24bdad7

Foto: kgsok.pl

Sześcioro nieletnich, w tym dwie dziewczyny, obrzuciło dwa pociągi kamieniami oraz petardami – poinformował rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu Witold Flader.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14:50 w Przemyślu, w rejonie Kamiennego Mostu. Sześcioro nieletnich, w tym dwie dziewczyny i czterech chłopców, obrzuciło kamieniami i petardami pociągi relacji Przemyśl-Rzeszów oraz Bydgoszcz-Przemyśl.

Po zgłoszeniu na miejsce udali się funkcjonariusze grupy operacyjno-interwencyjnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu. Funkcjonariusze SOK zastali sześcioro nieletnich. Po wylegitymowaniu okazało się, że są to osoby w wieku od 12 do 14 lat.

Straty poniesione przez PKP Intercity i Przewozy Regionalne będą oszacowane w innym terminie. O sprawie poinformowana została policja.

Źródło: rmf24.pl

23-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pociag-relacji-przemysl-rzeszow-obrzucony-kamieniami-i-petardami-przez-nieletnich-8987-00r2kc