REKLAMA

Pobili mężczyznę, bo potrzebowali pieniądze na piwo

RZESZÓW / PODKARPACIE. Trzech mężczyzn podejrzewanych o pobicie i kradzież zatrzymali policjanci z wydziału wywiadowczo – interwencyjnego. Policjanci zastali na miejscu zdarzenia pokrzywdzonego, który w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala.

Podjęte niezwłocznie czynności doprowadziły do zatrzymania potencjalnych sprawców. Teraz policjanci ustalają okoliczności incydentu i udział w nich zatrzymanych.

Wczoraj około godziny 2.20 policjanci interweniowali przy ulicy Asnyka, gdzie miało dojść do pobicia. Dyżurny skierował tam policyjne patrole. Jeden z nich zauważył leżącego na chodniku mężczyznę. Do pobitego człowieka policjanci wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzony został zaczepiony przez dwóch lub trzech mężczyzn, pobity przez nich i najprawdopodobniej okradziony. W tym czasie inne patrole poszukiwały już potencjalnych sprawców. O godzinie 2.40 dwóch podejrzewanych mężczyzn w wieku 30 i 24 lat, zatrzymali policjanci z wydziału wywiadowczo- interwencyjnego.

To oni najprawdopodobniej pobili i okradli pokrzywdzonego zabierając mu 20 złotych. Policjanci zatrzymali również trzeciego, 36-letniego mężczyznę, który mógł z nimi współdziałać.

Jak ustalili policjanci, krótko po zdarzeniu próbowali oni kupić w pobliskim sklepie piwo płacąc za nie banknotem 20-złotowym. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze ustalają teraz szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia.

 

źródło: KMP Rzeszów

22-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pobili-mezczyzne-bo-potrzebowali-pieniadze-na-piwo