REKLAMA

Pobicie na dworcu PKP w Jarosławiu. Sprawcy zatrzymani

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili sprawców pobicia 45-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze przesłuchali dwóch mężczyzn, którzy przyznali się do zarzucanych im czynów i podali okoliczności zdarzenia. Za ten czyn grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

punch-316605_960_720

Foto: Pixabay.com

Kilka tygodni temu, jarosławscy policjanci zostali powiadomieni przez Komisariat II w Gdańsku, o pobiciu mieszkańca Jarosławia, do którego doszło na ternie dworca PKP w Jarosławiu. Zawiadomienie w tej sprawie złożył 45-letni mężczyzna, który podróżował z Jarosławia do Gdańska.

Pokrzywdzony w rozmowie z policjantami podał, że został pobity na peronie przez dwóch nieznanych mu mężczyzn, którym wcześniej zwrócił uwagę, za negatywne zachowanie wobec rówieśników na terenie jednego z lokali w Jarosławiu. Mężczyzna opisał wygląd sprawców.

Jarosławscy kryminalni na podstawie zebranych informacji wytypowali sprawców tego czynu. Odpowiedzialnymi za to przestępstwo, okazali się 27-letni mieszkaniec Jarosławia oraz 24-letni mieszkaniec gminy Jarosław.

Teraz mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za ten czyn grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

22-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pobicie-na-dworcu-pkp-w-jaroslawiu-sprawcy-zatrzymani-9888-00r2kc