REKLAMA

Plebiscyt Miast na półmetku! Kto z woj. podkarpackiego zawalczy o tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce?

PODKARPACIE. Etap wojewódzki Plebiscytu Miast w ramach akcji „Świeć Się z ENERGĄ” wkracza w decydującą fazę. Pozostały tylko dwa tygodnie głosowania na najpiękniejsze świąteczne iluminacje w szesnastu regionach w Polsce. Na prowadzeniu w województwie podkarpackim jest zdecydowanie Rzeszów, za nim Jasło i Stalowa Wola.

W dwuetapowym plebiscycie akcji „Świeć Się z ENERGĄ”, na podstawie przesłanych przez urzędy miast zdjęć przystrojonych choinek, ulic, placów czy rynków, internauci wybierają miasta z najpiękniejszymi iluminacjami świątecznymi 2013 roku! Wyniki wciąż nie są przesądzone, a każdy głos się liczy. Wystarczy wejść na serwis konkursowy www.SwiecSie.pl lub oddać swój głos za pomocą aplikacji na serwisach społecznościowych: www.facebook.com/swiecsie oraz www.nk.pl/#aplikacje/plebiscyt-miast.

rzeszow

Zwycięzców z poszczególnych województw poznamy już 3 stycznia 2014 roku, jednak będzie to tylko przedsmak finałowych emocji. Spośród laureatów szesnastu regionów Polski internauci do 12 stycznia 2014 roku wyłonią ogólnopolskiego zwycięzcę i zdobywcę tytułu oraz nagrody głównej. Na laureatów czekają wartościowe nagrody w postaci energooszczędnego sprzętu AGD o łącznej wartości ponad 25 tys. zł. Prezenty trafią do domów dziecka lub na inne, wybrane cele społeczne.

źródło: UM Rzeszów

20-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

plebiscyt-miast-na-polmetku-kto-z-woj-podkarpackiego-zawalczy-o-tytul-najpiekniej-oswietlonego-miasta-w-polsce