REKLAMA

Plaza świętuje 10-lecie. Do wygrania weekend z Hyundai TUSCON

RZESZÓW. Rzeszowska Plaza oraz Auto-Res Rzeszów zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie z okazji 10 urodzin Centrum. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 200 zł w CH Plaza Rzeszów, aby wygrać Hyundaia Tuscon na weekend z pełnym bakiem paliwa. Konkurs potrwa do 27 września 2015 r. Aby wziąć w nim udział, oprócz zakupów należy odpowiedzieć na specjalne pytanie konkursowe.

plaza

Aby otrzymać na cały weekend Hyundaia Tuscon, należy wypełniony kupon wrzucić do urny przy ekspozycji Auto-Res w atrium na parterze CH Plaza Rzeszów Centrum. Tam też można zobaczyć auto, które jest nagrodą w konkursie. Aby otrzymać kupon konkursowy, wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie Centrum na kwotę minimum 200 zł.

 

Zwycięzców konkursu poznamy w niedzielę 27 września 2015 r. o godz. 17.30 podczas eventu urodzinowego 10 lat Plaza Rzeszów. Wyniki ogłoszone zostaną również na stronie plazarzeszow.plauto-res.pl oraz na Fan Page’u Plaza Rzeszów i Auto-Res na facebooku.

 

Konkurs, w którym do wygrania jest Hyundai Tuscon organizowany jest jedną a atrakcji w ramach 10 urodzin Centrum Handlowego Plaza Rzeszów. Współorganizatorem jest Auto-Res Rzeszów. Konkurs trwa od 15 do 27 września 2015 r.

 

Hyundai Tucson zachwyca swoją sylwetką, zaawansowaną technologią oraz niezrównanym komfortem jazdy. W wyposażeniu znaleźć można np.: panoramiczne okno dachowe, inteligentną klapę bagażnika, Światła LED, asystenta utrzymywania pasa ruchu, Nawigację 8’’ z TomTom Live i pakietem 6 aktualizacji MapCare, elektrycznie sterowane, podgrzewane i wentylowane fotele przednie.

 

W ramach dwudniowej imprezy urodzinowej 26 i 27 września będzie można wziąć udział również w losowaniu 10 nagród z okazji 10-lecia, których sponsorami są m.in. sklep Decathlon easy oraz RTV euro AGD.

ZDJ. materiały nadesłane

21-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

plaza-swietuje-10-lecie-do-wygrania-weekend-z-hyundai-tuscon