REKLAMA

Plaza Rzeszów rozdaje piłki z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Już w najbliższy czwartek 12 czerwca 2014 r. w rzeszowskiej Plazie rusza akcja dla wszystkich fanów futbolu. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 250 zł, aby otrzymać specjalną mundialową piłkę. Akcja World Cup 2014, potrwa do niedzieli 15 maja. Partnerami akcji jest klub fitness CityFit oraz Decathlon Easy, które już niedługo otworzą się w CH Plaza Rzeszów.

Akcja World Cup 2014 w rzeszowskiej Plazie organizowana jest w ramach zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Potrwa od czwartku 12 czerwca do niedzieli 15 czerwca 2014 r. (lub do wyczerpania zapasów). Aby zdobyć jedną ze specjalnych mundialowych piłek, wystarczy w ciągu jednego dnia zrobić zakupy za min. 250 zł (w dowolnych sklepach CH Plaza Rzeszów).

Limitowaną edycję futbolówek będzie można odebrać na podstawie paragonów w specjalnym punkcie zlokalizowanym na parterze Centrum.

Partnerami akcji World Cup 2014 w Plaza Rzeszów, jest klub CityFit (klub fitness otwarty 24 godz., 7 dni w tygodniu, z którego klienci będą mogli korzystać bez konieczności zawierania umowy, za niską miesięczną opłatą) oraz Decathlon Easy (nowy koncept sportowy na Polskim rynku oferujący sprzęt sportowy). CityFit oraz Decathlon Easy w najbliższym czasie zostaną otwarte w CH Plaza Rzeszów.

CH Plaza Rzeszów - WORLD CUP

źródło: materiały nadesłane

 

11-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

plaza-rzeszow-rozdaje-pilki-z-okazji-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej