REKLAMA

Planujesz ślub? Zabierz drugą połówkę na targi ślubne

RZESZÓW / PODKARPACIE.9 i 10 stycznia w rzeszowskiej hali Podpromie odbędą się targi ślubne, podczas których swoją ofertę przedstawi ponad 130 firm z całego kraju. Będziesz mógł wziąć udział w konkursie – do wygrania egzotyczna wycieczka dla dwojga.Impreza skierowana jest w szczególności do przyszłych młodych par. Będzie okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami odzieżowymi. Ponadto swoją pomocą będą służyli najlepsi kosmetycy i fryzjerzy.

Wśród 130 firm znajdą się również oferty z dziedziny jubilerstwa, dekoracji ślubnej, fotografii oraz usług gastronomicznych i cateringowych. Będzie można zamówić limuzynę dla pary młodej, wybrać odpowiedni zespół muzyczny na swoje wesele, zastanowić się nad prezentem dla przyszłej żony lub męża, a nawet zaplanować podróż poślubną.

Każda para będzie mogła przystąpić do udziału w quizach i konkursach. Główna nagroda to wycieczka w egzotyczne miejsce dla młodej pary, którą ufundowało biuro podróży ITAKA. Do wygrania również suknie ślubne, kolacje zaręczynowe, bukiety ślubne, serwisy do kawy, sesje fotograficzne i wiele innych niespodzianek.

Początek konkursu 9 stycznia. Rozstrzygnięcie drugiego dnia około godziny 17:00. Wstęp kosztuje 12 zł. O połowę taniej będzie można zapłacić od godz. 10:00 do 11:00 podczas tzw. HAPPY HOURS.

(az)

08-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

planujesz-slub-zabierz-druga-polowke-na-targi-slubne-az003