REKLAMA

Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu. Możesz przesłać swoje uwagi i opinie

RZESZÓW/PODKARPACIE. Prezydent Miasta wydłużył czas trwania terminu składania opinii i uwag mieszkańców, dotyczących rozwoju publicznego transportu w Rzeszowie i gminach ościennych w latach 2014 – 2020.

„Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego na lata 2014 – 2020 dla Miasta Rzeszowa i gmin ościennych, które zawarły z Gminą Miasto Rzeszów porozumienia w zakresie organizacji transportu publicznego” jest projektem dotyczącym przede wszystkim mieszkańców Rzeszowa, jak i pobliskich miejscowości. Dlatego dnia 6. marca Prezydent Miasta Rzeszowa wydłużył czas trwania nadsyłania wniosków i opinii na ten temat do 17. marca.

IMG_4746

Wszystkie nadesłane opinie zostaną umieszczone na stronie internetowej Urzędu Miasta Rzeszowa, w zakładce „Konsultacje Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego na lata 2014 – 2020 dla Miasta Rzeszowa i gmin ościennych, które zawarły z Gminą Miasto Rzeszów porozumienia w zakresie organizacji transportu publicznego” do 21 .marca.

 

10-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

plan-zrownowazonego-rozwoju-publicznego-transportu-mozesz-przeslac-swoje-uwagi-i-opinie