REKLAMA

Plan Marcina Warchoła dla Staromieścia (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. We wtorek popołudnie Marcin Warchoł odwiedził rzeszowskie Staromieście. Kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa przedstawił swój program dla mieszkańców tego osiedla.

3_41

 

W szkole brakuje m.in. hali sportowej czy stołówki, rzeczywiście potrzeby są duże i mieszkańcy mówili mi o tym najczęściej, jako ojciec trójki dzieci mam świadomość, że ta inwestycja jest potrzebna i ją zrealizuję – to koszt około 7 milionów złotych, całkowicie konieczny – mówił Marcin Warchoł.

Boisko bezwzględnie wymaga remontu, ma ono już swoje lata, brakuje także na nim piłkochwytów, by piłka nie wylatywała na ulicę. Razem z Panem Prezydentem Tadeuszem Ferencem byliśmy na etapie pozyskiwania środków na remont 5-ciu Orlików w Rzeszowie. Ten proces niestety przez rezygnację pana Prezydenta został przerwany, ale zobowiązuję się go dokończyć – zadeklarował Marcin Warchoł.

 

Kandydat zaznaczył również, że chce, by przebudowana została ulica Skrajna, która jest w złym stanie. Ma być ona doposażona w chodniki i ścieżkę rowerową.

1_77

 

Główne punkty programu Marcina Warchoła dla osiedla Staromieście, to:

1. Rozbudowa szkoły podstawowej nr 13.
2. Rozbudowa ulicy Skrajnej.
3. Remont boiska wielofunkcyjnego.
4. Modernizacja placu zabaw przy ul. Staromiejskiej.

 

Źródło, foto: Sztab Marcina Warchoła

 

08-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)