REKLAMA

Płacą 10 euro za godzinę. Jesteś gotów wyjechać?

RZESZÓW. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację dla osób zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Niemiec. Są etaty na stanowiskach hydraulika, elektroinstalatora i elektormontera.

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy na wniosek zagranicznego pracodawcy w ramach usług EURES, mogą prowadzić proces rekrutacyjny.

– Do urzędów o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników budowlanych z zakresu montażu instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych – wyjaśnia Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Agencja oferuje pracę na stanowiskach hydraulik, elektroinstalator i elektromonter. Od kandydatów firma oczekuje doświadczenia zawodowego oraz znajomości języka niemieckiego.

Dla osób spełniających wymagania w zakresie kwalifikacji i doświadczenia, a nie znających języka niemieckiego, pracodawca zobowiązał się zorganizować bezpłatny kurs językowy na terenie Podkarpacia – informuje dyrektor.

Pracodawca przewiduje zatrudnienie na pełen etat, w systemie zmianowym, około 50 osób. Wynagrodzenie to około 10 euro na godzinę.
Osoby z Podkarpacia zainteresowane ofertą pracy mogą przesyłać swoje CV na adres poczty elektronicznej doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl.

Więcej informacji można również uzyskać pod nr telefonu 17 850 92 23 lub na stronie internetowej EURES.

Kandydatów spełniających wymagania pracodawcy WUP zaprasza na spotkanie w dniu 22 stycznia br. (czwartek), o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ulica Zygmuntowska 9a.

źródło: materiały prasowe

20-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

placa-10-euro-za-godzine-jestes-gotow-wyjechac-adm007