REKLAMA

Pizzerię Avocado Przeworsk poznała cała Polska. Wszystko przez atak hakera!

REGION. O pizzerii Avocado Przeworsk, za sprawą jednego wpisu na Facebooku, usłyszała cała Polska. Okazało się, że wulgarny post zamieścił haker, a administratorzy strony nie mają do niej dostępu.

5c5c001dd173e_o_medium

Foto: pixabay.com, facebook.com/AvocadoPrzeworsk

– DLA WSZYSTKICH KTÓRYM NIE SMAKUJE NASZE JEDZENIE .NIE PODOBA SIĘ TO WYP***!!! – wpis o takiej treści pojawił się na Facebooku pizzerii Avocado z Przeworska.

Parę godzin od publikacji wulgarnego posta, na Facebooku Restauracji Ratusz właściciele pizzerii wyjaśnili całą sytuację. – UWAGA WIRUS – KRADZIEŻ KONTA. Na stronie Avocado Przeworsk kilka godzin temu pojawił się niecenzuralny post. Informujemy, że NIE JEST to nasz post. Konto Avocado zostało zhakowane. Natomiast serdecznie zapraszamy do AVOCADO na pizzę, zapiekanki… – czytamy.

Jak informuje portal eskarock.pl, strona pizzerii Avocado z Przeworska została zaatakowana i przejęta przez atak hakerski. Właściciele nie mają dostępu do konta. Kilkanaście godzin po publikacji wulgarny post nadal nie został usunięty.

Viral w bardzo szybkim tempie rozpowszechnił się po Internecie. Tekst kontrowersyjnego posta wykorzystało wiele wiele osób i firm z całego kraju. Poniżej kilka przykładów:

 

05-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pizzerie-avocado-przeworsk-poznala-cala-polska-wszystko-za-sprawa-ataku-hakera-8967-00r2kc