REKLAMA

PILNE: Poważne utrudnienia w ruchu na granicy polsko-ukraińskiej

PODKARPACIE. Jak czytamy w komunikacie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, z uwagi na blokady dróg dojazdowych po stronie ukraińskiej nastąpiło czasowe wstrzymanie ruchu na granicy polsko-ukraińskiej. 

koren

źródło: Pixabay

Trwa protest po stronie naszych wschodnich sąsiadów. Ukraińcy, którzyy posiadają auta na zagranicznych numerach rejestracyjnych zablokowali w niedzielę drogi dojazdowe do przejść granicznych z Polską – poinformowała Państwowa Straż Graniczna Ukrainy. Protestują w związku z zaostrzeniem prawa o przywożeniu na Ukrainę samochodów zarejestrowanych w innych krajach.

Zablokowane są drogi do przejść granicznych z Polską w dwóch obwodach: wołyńskim i lwowskim. Nieprzejezdne jest również przejście na granicy między Ukrainą i Słowacją. Uczestnicy akcji protestacyjnej chodzą po pasach dla pieszych w tę i z powrotem – informuje BOSG.

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej apeluje o bieżące śledzenie komunikatów. Na oficjalnej stronie BOSG czytamy: “Informujemy podróżnych, że na wszystkich przejściach granicznych województwa Podkarpackiego: Korczowa – Krakowiec, Budomierz – Hruszew, Medyka – Szeginie i Krościenko – Smolnica nastąpiło wstrzymanie odpraw granicznych ze względu na trwające po ukraińskiej stronie blokady dróg dojazdowych”.

Więcej informacji już niebawem. Poinformujemy Państwa o przywróceniu drożności przejść granicznych.

źródło: www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl

25-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)