REKLAMA

Piłkarze Stali Rzeszów pobici przez swoich kibiców? Jest oświadczenie klubu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jak przekazał portal Weszlo.com, kibice Stali Rzeszów mieli wtargnąć do szatni i zaatakować swoich piłkarzy. Klub wydał w tej sprawie oświadczenie.

Przechwytywanie_213

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

 

Do sytuacji miało dojść w sobotę po zwycięskim domowym spotkaniu Stali Rzeszów przeciw Sokołowi Ostróda (3:1). Piłkarze Stali nie fetowali wygranej z kibicami, tylko krótko podziękowali za doping, schodząc do szatni. To nie spodobało się fanom biało-niebieskich.

Grupa kiboli wpadła do szatni, żeby wyjaśnić temat z piłkarzami przy użyciu pięści. Doszło do przepychanek, zawodnikom wraz z trenerami udało się pognać, ale cała scena była skandaliczna – pisze portal Weszlo.com

Jak napisano w tekście Weszlo.com, “szatnię udało się obronić”, a kibice wyzywali swoich piłkarzy zza drzwi.

 

Oświadczenie w sprawie opublikowała w niedzielny wieczór Stal Rzeszów (zapis oryginalny):

W związku z wydarzeniami po meczu Stali Rzeszów z Sokołem Ostróda, klub wyraża zdecydowany sprzeciw wobec agresji skierowanej w stronę piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny.

Takie zachowania są nie do zaakceptowania i nie ma na nie miejsca w Stali Rzeszów. Pierwszy zespół oraz sztab szkoleniowy mają pełne wsparcie wszystkich pracowników klubu.

Jednocześnie informujemy, że prezes Rafał Kalisz prowadził w ostatnich tygodniach dialog z przedstawicielami kibiców Stali w celu wyjaśnienia podstaw i planów długofalowych klubu.

W tych planach kibice Stali odgrywają bardzo istotną rolę. Wierzymy, że tylko poprzez dialog i współpracę możemy zbudować przyszłość klubu na miarę naszych ambicji. Dalsze rozmowy z przedstawicielami kibiców będą prowadzone po niezwłocznym wyjaśnieniu sobotnich zdarzeń.

 

Oświadczenie na Facebooku opublikował piłkarz Stali Rzeszów Jarosław Fojut:

 

Źródło: weszlo.com, stalrzeszow.pl, Jarosław Fojut / Facebook

 

23-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)