REKLAMA

Piłkarze Resovii wspomogą akcję!

Piłkarze pierwszej drużyny Resovii wspomogą akcję Kibiców, w ramach obchodów “Biało-czerwonego Dnia Dziecka”!

Od dnia 15 maja Kibice Resovii organizują akcję zbiórki słodyczy na „Biało-Czerwony Dzień Dziecka”. Wszystko po to by osłodzić ten wyjątkowy dzień wszystkim dzieciom przebywającym w ten czas w domach dziecka, szpitalach czy ochronkach.

Do akcji postanowili przyłączyć się także piłkarze pierwszej drużyny Resovii, którzy również będą zbierać słodycze dla dzieciaków. Dziś w szatni Resoviaków zawisły plakaty przypominające o akcji. Zebrane słodycze piłkarze przekażą kibicom 31 maja na meczu z Chełmianką Chełm, później trafią one do dzieci.

– Jest nam niezwykle miło, że możemy włączyć się w tak szlachetną akcję. Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i każdy z nas na pewno czekał na ten jeden dzień w roku, by otrzymać prezent w postaci słodyczy, bo kto ich nie lubi (śmiech). Akcja naszych Kibiców jest godna pochwały i bez zastanowienia również postanowiliśmy się do niej przyłączyć „podejmując rzuconą przez kibiców rękawicę – mówi obrońca Resovii Sebastian Fedan.

Informujemy także, że każdy może wesprzeć wyżej wymienioną akcję! Zebrane słodycze z odpowiednim terminem ważności wystarczy złożyć do Sklepu Kibica Resovii, który mieści się na parterze w Budynku Klubowym. Czynny w czwartek oraz piątek, w godzinach 17:30 – 19:00.

Źródło :

15-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pilkarze-resovii-wspomoga-akcje