REKLAMA

Piłkarze Resovii sfinansują 100 biletów na Sieniawę

Piłkarze Resovii sfinansują kibicom 100 sztuk biletów uprawniających do wejścia na sektor gości podczas wyjazdowego meczu z Sokołem Sieniawa.

Zawodnicy Resovii po dotkliwej porażce w derbach Rzeszowa postanowili w ramach rewanżu sfinansować 100 biletów dla kibiców Pasiaków, którzy wybiorą się w niedzielne popołudnie do Sieniawy by wspierać biało-czerwonych.

– Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że w meczu derbowym zawiedliśmy kibiców, prezesów, a przede wszystkich samych siebie. Chcemy w jakiś sposób zrewanżować się za tą bolesną dla nas wszystkich porażkę. W Sieniawie zrobimy wszystko by zmazać tą derbową plamę i wygrać – mówi kapitan pasiaków Piotr Szkolnik.

Wyjazd kibiców Pasiaków do Sieniawy

Kibice Resovii organizują wyjazd autokarowy na niedzielne spotkanie biało-czerwonych z Sokołem. Fani Pasiaków informują, że w pierwszej kolejności zapełniane będą zamówione na ten wyjazd autokary, następnie osoby, które nie zmieszczą się w autokarach będą mogły udać się na mecz transportem samochodowym. Cena przejazdu autokarem w obie strony to koszt 15 zł od osoby. By móc wziąć udział w wyjeździe należy wcześniej wpisać się na listę wyjazdową podając swoje imię, nazwisko oraz numer pesel. Osoby do 16 roku życia płacą za wyjazd 5 zł, a w dniu wyjazdu kwota wzrasta dla wszystkich do 20 zł

Zapisy prowadzone będą w środę i piątek w godzinach 17:30 – 19:00 w Sklepie Kibica Resovii na parterze, w budynku klubowym przy ul. Wyspiańskiego.

23. kolejka: Sokół Sieniawa – Resovia Rzeszów (10 kwietnia – godz. 15:00)

Wszystkich kibiców Resovii zachęcamy do zapisów i wspierania Resovii w walce o kolejne ligowe zwycięstwo!

źródło: cwks-resovia.pl
foto: archiwum Rzeszów24.pl

07-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pilkarze-resovii-sfinansuja-100-biletow-na-sieniawe