REKLAMA

Piłkarski festiwal w Gminie Rymanów i Zarszyn

Stowarzyszenie Aktiv Pro z Rymanowa kolejny raz jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego na terenie Gminy Rymanów i Gminy Zarszyn.

Festiwal rozpoczyna się dzisiaj (19 maja). Rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych 2009 i młodsi, oraz 2010/2011. Obecność na Festiwalu potwierdziły kluby: Karpaty Lwów (Ukraina), Tatran Presov (Słowacja), Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Sandecja Nowy Sącz, Siarka Tarnobrzeg, Igloopol Dębica, a także Zemplin Michalovce (Słowacja), AS Progres Kraków, Stadion Śląski Chorzów, Piłkarskie Nadzieje Mielec, Orlik Przemyśl. – Wydarzenie o randze międzynarodowej, to wielka szansa na skonfrontowanie posiadanych umiejętności dla dzieci, na co dzień trenujących w Akademii Aktiv Pro. To szansa na rozgrywanie dużych zawodów sportowych, dla młodych piłkarzy wywodzących się z małych podkarpackich miejscowości oraz możliwość przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody – mówią organizatorzy. Dwudniowa impreza jest adresowana dla młodych piłkarzy, a także dla kibiców, którzy chcą dopingować tak duże, międzynarodowe, przedsięwzięcie. Impreza została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Wójta Gminy Zarszyn, Burmistrza Gminy Rymanów, PBS Sanok, ponadto wsparcia przy organizacji turnieju udzieliły takie firmy jak: Rozlewnia Celestynka z Rymanowa Zdroju, Rymatex, Piekarnia Kopacz, Piekarnia Mikosz, PGNiG Sanok, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie, a rozrywkę dla dzieci zapewni Śliwkowa Kraina. Start imprezy dzisiaj o godzinie 11.00 Rozpoczęcie rozgrywek na orliku w Rymanowie, Klimkówce, Wróbliku i Nowosielcach. Oficjalne otwarcie III Międzynarodowego Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego, z udziałem wszystkich drużyn o godz. 18.00 na stadionie w Rymanowie Zdroju.

Fot. Wojtek Zatwarnicki

19-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pilkarski-festiwal-w-gminie-rymanow-i-zarszyn-3500