PIŁKA NOŻNA: Rzeszów wygrywa w Jarosławiu. “Zalana” Stal…

JAROSŁAW. W 14. kolejce III ligi JKS Jarosław podejmował na własnym boisku Resovię Rzeszów. Podopieczni Szymona Szydełko po golach Sebastiana Dziedzica, Mirosława Kmiotka i Adriana Mołdocha zapewnili sobie trzy punkty.

b

W 20. minucie wynik spotkania otworzył Sebastian Dziedzic. Pięć minut później było już 0:2 dla Resovii. Przytomnie w polu karnym zachował się Mirosław Kmiotek. Nadzieję na poprawę gry w 37 minucie dał swoim kibicom Marcin Sobol, strzelając dla JKS-u bramkę konktaktową.

W drugiej połowie Resovia kontrolowała przebieg meczu. Wynik ustalił w ostatniej minucie spotkania Adrian Mołdoch, a Resovia mogła dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty.

Pasy zajmują w tabeli trzecie miejsce. W 13 spotkaniach zgromadzili 24 oczka. Piłkarze Resovii wyprzedzili tym samym Stal Rzeszów, która przez zalanie murawy nie rozegrała w sobotę swojego spotkania z MKS-em Trzebinia Siersza.