REKLAMA

PIŁKA NOŻNA: Resovia powalczy o ligowe punkty z Hetmanem

RZESZÓW / PODKARPACIE. W sobotę (16 kwietnia) Resovia Rzeszów zmierzy się na własnym stadionie z Hetmanem Zamość. Morale w zespole Szymona Szydełko zdecydowanie wzrosło po ostatniej wygranej z Sokołem Sieniawa. 

skrot_lechia

foto: archiwum Rzeszow24.pl

Już w najbliższą sobotę podopieczni Szymona Szydełko w ramach 24. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej rozegrają mecz z Hetmanem Zamość.

Drużyna z Zamościa to czerwona latarnia ligi. Do tej pory zespół z Lubelszczyzny zgromadził na swoim koncie 4 punkty, na wyjeździe nie zdobywając ani jednego „oczka”. Ten dorobek punktowy przy 84 straconych i 10 strzelonych bramkach pozwala zespołowi z Zamościa na zajmowanie dopiero 18-nastej lokaty. W ostatniej kolejce podopieczni Krzysztofa Rysaka ulegli w meczu u siebie Lewartowi Lubartów, aż 5-0. Na przestrzeni ostatnich kilku lat Resovia z Hetmanem mierzyła się trzykrotnie. Przy Wyspiańskiego biało-czerwoni wygrali 5-0, a w Zamościu ponieśli porażkę 1-0 i we wrześniu minionego roku zwyciężyli 4-0 po bramkach Pyrdka dwóch Rusieckiego i samobójczym trafieniu Kudriawcewa.

W drużynie Resovii nie wystąpi jej kapitan Piotr Szkolnik, który będzie odbywał drugą w tym sezonie przymusową pauzę za nadmiar żółtych kartek.

Mecz zostanie rozegrany w Rzeszowie na Stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22, w sobotę 16 kwietnia o godz. 17:00. W związku z organizacją imprezy niemasowej spotkanie to będzie mogło obejrzeć tylko 999 widzów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Bilety w cenie 5 i 10 zł.

za: www.cwks-resovia.pl

16-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)