REKLAMA

PIŁKA NOŻNA. Bartosz Bereszyński zakażony koronawirusem!

PIŁKA NOŻNA. Bartosz Bereszyński zaraził się koronawirusem. Piłkarz Sampdorii Genua poinformował o tym w sobotni wieczór na Instagramie. To pierwsze zakażenie COVID-19 wśród reprezentantów Polski w piłce nożnej.

Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu – napisał na Instagramie Bartosz Bereszyński.

Bartosz Bereszyński to pierwszy obecny reprezentant Polski w piłce nożnej zarażony COVID-19.

Klub Bereszyńskiego – Sampdoria Genua, poinformował, że obecnie u siedmiu piłkarzy zespołu zdiagnozowano pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Do informacji o zarażeniu polskiego piłkarza odniósł się na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek: – A ja nie jestem w szoku, to prawie normalne przy takim rozwoju wirusa. Bartek czuje się dobrze (sprawdzone). Nastawmy się na to, że wielu z nas będzie miało wirusa i 90-95% tego wcale nie odczuje.

 

Wsparcie dla piłkarza wyraził m.in. trener reprezentacji U 21 Czesław Michniewicz, a także klub Legia Warszawa, w którym Bereszyński grał w latach 2013-2017. Pod wpisem na Instagramie popularnego “Beresia” wspierają koledzy z reprezentacji, m.in.: Piotr Zieliński, Krzysztof Piątek, Jan Bednarek, czy Jacek Górski.

 

Źródło: @b_bereszynski / Instagram, Twitter, samdoria.it

14-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pilka-nozna-bartosz-bereszynski-zakazony-koronawirusem-3454-00r2kc