REKLAMA

Pijany Ukrainiec nie ustąpił pierwszeństwa, doprowadził do wypadku (ZDJĘCIA)

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał 33-letni kierowca Renault Kangoo, który w Osinach, wyjeżdżając ze stacji paliw nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Renault Thalia.

Na skutek obrażeń, doznanych w wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafił kierowca Renault Thalia. Drugiemu z kierowców nic się nie stało, trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj wieczorem w Osinach w gminie Żyrzyn doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem Renault Kangoo, wyjeżdżając ze stacji paliw w kierunku Żyrzyna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem Renault Thalia, jadącemu w kierunku Wronowa.

Doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Kierowca Renault Thalia, 34-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego trafił do szpitala. Był trzeźwy.

Kierującemu samochodem Renault Kangoo, 33-letniemu obywatelowi Ukrainy, mieszkającemu w Puławach nic się nie stało. Badanie wykazało natomiast, że mężczyzna jest nietrzeźwy.

Miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a on trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz kierowania pojazdami mechanciznymi, wysoka grzywna oraz konsekwencje finansowe – w wysokości od 5 do 60 tysięcy złotych.

Źródło: KPP Puławy

12-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (1)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

brawo2022-12-12 08:08:58
0 0
pijany upainiec narażający życie polaków. a co on tu robi zamiast zginąć na froncie? więcej pchajcie wszystkiego, jeszcze więcej bo mało wywiezione do tej pory wszytkiego...