REKLAMA

Pijany przyjechał pod szkołę. Miał ponad 3 promile

MOGIELNICA / PODKARPACIE. Dzięki reakcji świadka, policjanci udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy opla. 43-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego prowadził pojazd, mając ponad 3 promile w organizmie. Okazało się, że po wypitym wcześniej alkoholu, przyjechał pod szkołę w podrzeszowskiej Mogielnicy. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

303-182096_1

Foto: Podkarpacka Policja

W środę (15 października br.) około godziny 14:30 policjanci z komisariatu w Boguchwale zostali zawiadomieni przez świadka o kierowcy opla, który może być nietrzeźwy. Z przekazanych informacji wynikało, że w miejscowości Mogielnica kierujący tym pojazdem jechał całą szerokości drogi, a następnie zaparkował przed szkołą.

Policjanci pojechali we wskazane przez zgłaszającego miejsce. Tam zauważyli zaparkowanego opla z włączonym silnikiem. Za kierownicą siedział 43-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, który wyraźnie był pod wpływem alkoholu.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy. Badanie wykazało ponad 3 promile w jego organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że 43- latek posiada dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Źródło: KMP Rzeszów

15-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-przyjechal-pod-szkole-mial-ponad-3-promile-9972-00r2kc