REKLAMA

Pijany motocyklista jadąc na jednym kole zderzył się z osobowym busem

KROSNO / PODKARPACIE. Wczoraj na jednym z krośnieńskich skrzyżowań, doszło do kolizji motocyklisty z busem. 18-letni kierowca jednośladu nie miał prawa jazdy i znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Motocykl, na którym wykonywał brawurowe ewolucje nie posiadał aktualnego badania technicznego oraz ubezpieczenia.

POLLICJA

Wczoraj około godz. 11, policjanci otrzymali zgłoszenie dot. kolizji drogowej na ul. Tysiąclecia w Krośnie. Wstępnie ustalono, że 18-letni kierujący motocyklem, jadąc na jednym kole, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z osobowym busem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


Badanie trzeźwości uczestników kolizji wykazało, że 18-latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu i nie ma uprawnień do kierowania motocyklem. Ponadto, jednoślad nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia i aktualnych badań technicznych. –
informuje KMP Krosno

18-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Czeka go również kara wymierzona przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, z uwagi na kierowanie motocyklem, który nie posiadał aktualnej polisy OC.


Źródło: KMP Krosno

Autor: Amelia Krupik

11-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-motocyklista-jadac-na-jednym-kole-zderzyl-sie-z-osobowym-busem-775