REKLAMA

Pijany kierujący ciężarówką spowodował wypadek w Chotyńcu

W niedzielę w nocy w Chotyńcu na autostradzie A4, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pijany kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia kilkudziesięciu separatorów. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawiania wolności oraz wysoka grzywna.

303-174362

Foto: Podkarpacka Policja

W niedzielę jarosławscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Chotyńcu na autostradzie A4. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem ciężarowym iveco z naczepą, 35-letni obywatel Ukrainy, stracił panowanie nad pojazdem, uszkodził kilkadziesiąt separatorów oddzielających pas ruchu, a następnie pojazd przewrócił się na bok.

Policjanci wylegitymowali kierującego i sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości obywatelowi Ukrainy grozi do 2 lat pozbawiania wolności oraz wysoka grzywna.

Źródło: Podkarpacka Policja

05-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-kierujacy-ciezarowka-spowodowal-wypadek-w-chotyncu-9620