REKLAMA

Pijany kierowca wjechał w drzewo

STARA JASTRZĄBKA / PODKARPACIE. Dębiccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Starej Jastrząbce, gdzie nietrzeźwy kierowca volkswagena doprowadził do kolizji drogowej. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

policjaaaaa

źródło: KPP Dębica

Wczoraj przed godz. 20, dyżurny dębickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stara Jastrząbka. Przebieg zdarzenia wyjaśniali skierowani na miejsce policjanci z dębickiego wydziału ruchu drogowego. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Pierwszy z nich to 56-letni mieszkaniec Starej Jastrząbki, drugi to 28-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń w zdarzeniu.

Policjanci będą ustalać, który z nich kierował osobówką, gdyż obaj mężczyźni przyznają się do kierowania pojazdem. Badanie alkomatem wykazało, że obaj byli pod wpływem alkoholu. Starszy z nich miał 2,1 promila alkoholu w organizmie, natomiast młodszy ponad 3 promile. Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy oraz pojazd którym podróżowali mężczyźni. Mieszkańcy Starej Jastrząbki noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. – informuje KPP Dębica

Źródło: KPP Dębica

Autor: Amelia Krupik

31-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-kierowca-wjechal-w-drzewo-9152