REKLAMA

Pijany kierowca tira zatrzymany

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta zatrzymali kierowcę tira, który jechał w sposób zagrażający bezpieczeństwu ruchu drogowego. Był pod wypływem alkoholu.  


Dyżurny łańcuckiej komendy przyjął telefoniczne zgłoszenie o kierowcy zespołu pojazdów, który jechał drogą krajową nr 4 w sposób stwarzający zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Wysłany do Kraczkowej na wskazaną drogę patrol ruchu drogowego zauważył opisywany pojazd. Sposób jazdy kierującego potwierdzał treść zgłoszenia, co utrwalił wideorejestrator radiowozu.

Policjanci zatrzymali pojazd, siłą zmuszając kierującego do wyjścia z kabiny i podejścia do radiowozu, ponieważ nie reagował on na polecenia. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,32 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (ponad 2,7 promila).

Po wytrzeźwieniu 38-letni mieszkaniec województwa śląskiego został przesłuchany, odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

policja łańcut
KPP Łańcut

 

16-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-kierowca-tira-zatrzymany