REKLAMA

Pijany kierowca spowodował wypadek

RZESZÓW. Na skrzyżowaniu ulic Langiewicza i Akacjowej w Rzeszowie doszło wczoraj wieczorem do wypadku. nietrzeźwy kierujący passatem najechał na tył innego pojazdu. 

ALKOMATkwp

 

Do wypadku doszło wczoraj, ok godz. 20.00. Jak podaje Komenda Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, kierujący volkswagenem passatem, 27-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadący ulicą Langiewicza w kierunku ulicy Jagiellońskiej najechał na tył samochodu marki Hyundai Elantra. Jego kierujący zatrzymał się przed osobowym mercedesem. Pchnięty hyundai uderzył w skręcającego w lewo mercedesa. Natomiast kierujący passatem zjechał na prawą stronę jezdni i uderzył w ogrodzenie.

Kierujący hyundaiem został przewieziony do szpitala. Z kolei sprawca wydarzenia, czyli kierujący passatem, jak wykazał alkomat,  miał 1,7 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy a także ustalili, że wobec niego została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania.  Noc spędził w areszcie.

źródło, ZDJ. : KWP

01-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-kierowca-spowodowal-wypadek